Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Groenlandstraat 9 Bergen op Zoom

Groenlandstraat 9, 4614 LE Bergen op Zoom

120 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Groenlandstraat 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 217 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
217 m²
Inhoud
501 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Groenlandstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenlandstraat 9

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (96.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

3625 Inwoners
1560 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1507 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Noordgeest
65% Koopwoningen
4.189 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groenlandstraat 9

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Groenlandstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenlandstraat 9?

De prijsindicatie voor Groenlandstraat 9 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordgeest is €301.000. Dat komt neer op circa €2.508 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenlandstraat 9 zich tot de wijk Noordgeest?

Groenlandstraat 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 120 m² in de wijk Noordgeest. De buurt telt 1.507 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.189 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenlandstraat 9?

Groenlandstraat 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Noordgeest, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Groenlandstraat 9 vergeleken met de buurt?

Groenlandstraat 9 heeft 120 m² woonoppervlakte en 501 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Noordgeest ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenlandstraat 9 en wat betekent dat?

Groenlandstraat 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groenlandstraat 9?

Groenlandstraat 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 96 m².

Hoe is de woningmarkt in Noordgeest?

De wijk Noordgeest in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordgeest?

Vanuit Groenlandstraat 9 in Noordgeest bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.