Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 1125 m²
Lambertijnenhof 234 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 1125 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lambertijnenhof 234
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
1.2 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Meilust Noord is €317.000. Dat komt neer op circa €282 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLambertijnenhof 234 is een woonhuis van 1125 m² in de wijk Meilust Noord. De buurt telt 1.061 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.361 inwoners per km².
Lambertijnenhof 234 is een woonhuis in Meilust Noord, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Lambertijnenhof 234 heeft 1125 m² woonoppervlakte. In Meilust Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Meilust Noord in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Lambertijnenhof 234 in Meilust Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lambertijnenhof 234: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Meilust Noord: restaurant (1.2 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Lambertijnenhof 234 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Meilust Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2011, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.