Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1948
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 805 m²
- Inhoud
- 660 m³
- Kamers
- 4
Noordzijde Zoom 71 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 805 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordzijde Zoom 71
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
1 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Noordzijde Zoom 71 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Meilust Zuid is €307.000. Dat komt neer op circa €1.535 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordzijde Zoom 71 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Meilust Zuid. De buurt telt 1.002 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.550 inwoners per km².
Noordzijde Zoom 71 is een woonhuis in Meilust Zuid, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Noordzijde Zoom 71 heeft 200 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 805 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Meilust Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noordzijde Zoom 71 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-12-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Noordzijde Zoom 71 heeft 4 kamers.
De wijk Meilust Zuid in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Noordzijde Zoom 71 in Meilust Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordzijde Zoom 71: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.