Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 191 m²
Rijsselbergen 11 is een woning in Bergen op Zoom. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijsselbergen 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
1 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
3.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noordgeest is €301.000. Dat komt neer op circa €1.576 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijsselbergen 11 is een woning van 191 m² in de wijk Noordgeest. De buurt telt 1.507 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.189 inwoners per km².
Rijsselbergen 11 heeft 191 m² woonoppervlakte. In Noordgeest ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Noordgeest in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Rijsselbergen 11 in Noordgeest bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijsselbergen 11: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Noordgeest: restaurant (1 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Rijsselbergen 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noordgeest. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen