Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 190 m²
- Perceeloppervlakte
- 780 m²
Groenewoudseweg 10 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en een perceel van 780 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groenewoudseweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
1 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
3.2 kmDe prijsindicatie voor Groenewoudseweg 10 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordgeest is €301.000. Dat komt neer op circa €1.584 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroenewoudseweg 10 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Noordgeest. De buurt telt 1.507 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.189 inwoners per km².
Groenewoudseweg 10 is een woonhuis in Noordgeest, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Groenewoudseweg 10 heeft 190 m² woonoppervlakte. Het perceel is 780 m². In Noordgeest ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Noordgeest in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Groenewoudseweg 10 in Noordgeest bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groenewoudseweg 10: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Noordgeest: restaurant (1 km), cafe (1.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €340.000 tot €390.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Noordgeest is €301.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.