Maisonnette (appartement) Lombardenstraat 16 Bergen op Zoom

Lombardenstraat 16, 4611 VZ Bergen op Zoom

215 m² Bouwjaar 1920 5 kamers 4 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Lombardenstraat 16 is een maisonnette (appartement) in Bergen op Zoom, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en 5 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
215 m²
Inhoud
630 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€715.000 tot €815.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Lombardenstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lombardenstraat 16

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, monument en monumentaal pand

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

3970 Inwoners
2410 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2423 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Centrum
50% Koopwoningen
8.242 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lombardenstraat 16

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Lombardenstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Lombardenstraat 16?

De prijsindicatie voor Lombardenstraat 16 ligt rond €715.000 tot €815.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €261.000. Dat komt neer op circa €1.214 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lombardenstraat 16 zich tot de wijk Centrum?

Lombardenstraat 16 is een maisonnette (appartement) van 215 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 2.423 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lombardenstraat 16?

Lombardenstraat 16 is een maisonnette (appartement) in Centrum, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lombardenstraat 16 vergeleken met de buurt?

Lombardenstraat 16 heeft 215 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lombardenstraat 16 en wat betekent dat?

Lombardenstraat 16 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Lombardenstraat 16?

Lombardenstraat 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Lombardenstraat 16 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.