Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1867
- Woonoppervlakte
- 308 m²
- Perceeloppervlakte
- 410 m²
Potterstraat 18 A is een appartement in Bergen op Zoom, gebouwd in 1867. De woning heeft een woonoppervlakte van 308 m² en een perceel van 410 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Potterstraat 18 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Centrum is €261.000. Dat komt neer op circa €847 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPotterstraat 18 A is een appartement van 308 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 2.423 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.242 inwoners per km².
Potterstraat 18 A is een appartement in Centrum, gebouwd in 1867 (159 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Potterstraat 18 A heeft 308 m² woonoppervlakte. Het perceel is 410 m². In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Centrum in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Potterstraat 18 A in Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Potterstraat 18 A: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Centrum: restaurant (0.2 km), cafe (0.2 km).
Een woningrapport voor Potterstraat 18 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1867, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.