Tussenwoning Lievevrouwestraat 44 Bergen op Zoom

Lievevrouwestraat 44, 4611 JL Bergen op Zoom

172 m² Bouwjaar 1700 5 kamers 3 slaapkamers Label UNKNOWN

Lievevrouwestraat 44 is een tussenwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1700. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 100 m² en 5 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1700
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
100 m²
Inhoud
620 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lievevrouwestraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lievevrouwestraat 44

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

3970 Inwoners
2410 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2423 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Centrum
50% Koopwoningen
8.242 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lievevrouwestraat 44

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Lievevrouwestraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Lievevrouwestraat 44?

De prijsindicatie voor Lievevrouwestraat 44 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €261.000. Dat komt neer op circa €1.517 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lievevrouwestraat 44 zich tot de wijk Centrum?

Lievevrouwestraat 44 is een tussenwoning van 172 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 2.423 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lievevrouwestraat 44?

Lievevrouwestraat 44 is een tussenwoning in Centrum, gebouwd in 1700 (326 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lievevrouwestraat 44 vergeleken met de buurt?

Lievevrouwestraat 44 heeft 172 m² woonoppervlakte en 620 m³ inhoud. Het perceel is 100 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lievevrouwestraat 44 en wat betekent dat?

Lievevrouwestraat 44 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Lievevrouwestraat 44?

Lievevrouwestraat 44 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Lievevrouwestraat 44 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.