Maisonnette Noordzijde Haven 48 A Bergen op Zoom

Noordzijde Haven 48 A, 4611 GT Bergen op Zoom

104 m² Bouwjaar 1928 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Noordzijde Haven 48 A is een maisonnette in Bergen op Zoom, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
104 m²
Inhoud
343 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Noordzijde Haven 48 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordzijde Haven 48 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

1805 Inwoners
980 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1029 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Havenkwartier
32% Koopwoningen
6.148 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordzijde Haven 48 A

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Noordzijde Haven 48 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordzijde Haven 48 A?

De prijsindicatie voor Noordzijde Haven 48 A ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Havenkwartier is €263.000. Dat komt neer op circa €2.529 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordzijde Haven 48 A zich tot de wijk Havenkwartier?

Noordzijde Haven 48 A is een maisonnette van 104 m² in de wijk Havenkwartier. De buurt telt 1.029 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.148 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordzijde Haven 48 A?

Noordzijde Haven 48 A is een maisonnette in Havenkwartier, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordzijde Haven 48 A vergeleken met de buurt?

Noordzijde Haven 48 A heeft 104 m² woonoppervlakte en 343 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Havenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordzijde Haven 48 A en wat betekent dat?

Noordzijde Haven 48 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Noordzijde Haven 48 A?

Noordzijde Haven 48 A heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Havenkwartier?

De wijk Havenkwartier in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Havenkwartier?

Vanuit Noordzijde Haven 48 A in Havenkwartier bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.7 km.