Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1500
- Woonoppervlakte
- 179 m²
Noordzijde Haven 46 A is een woning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1500. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordzijde Haven 46 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Havenkwartier is €263.000. Dat komt neer op circa €1.469 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordzijde Haven 46 A is een woning van 179 m² in de wijk Havenkwartier. De buurt telt 1.029 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.148 inwoners per km².
Noordzijde Haven 46 A is een woning in Havenkwartier, gebouwd in 1500 (526 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noordzijde Haven 46 A heeft 179 m² woonoppervlakte. In Havenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Havenkwartier in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Noordzijde Haven 46 A in Havenkwartier bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordzijde Haven 46 A: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Havenkwartier: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Noordzijde Haven 46 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Havenkwartier. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1500, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.