Woningdetails
- Type
- Hoekwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Inhoud
- 465 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
- Badkamers
- 1
- Ligging
- in_residential_district
Rijtuigweg 32 A is een hoekwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 158 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijtuigweg 32 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.1 kmIn "de Nieuwe Kaai" gelegen moderne hoekwoning met uitbouw, 5 slaapkamers en eigen parkeerplaats.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Schelde Vesting is €417.000. Dat komt neer op circa €3.183 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijtuigweg 32 A is een hoekwoning van 131 m² in de wijk Schelde Vesting. De buurt telt 599 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.642 inwoners per km².
Rijtuigweg 32 A is een hoekwoning in Schelde Vesting, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Rijtuigweg 32 A heeft 131 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 158 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schelde Vesting ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rijtuigweg 32 A heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Rijtuigweg 32 A heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Schelde Vesting in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Rijtuigweg 32 A in Schelde Vesting bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijtuigweg 32 A: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1 km.