Galerijflat (appartement) Arnoldus Asselbergsstraat 15 B Bergen op Zoom

Arnoldus Asselbergsstraat 15 B, 4611 CL Bergen op Zoom

74 m² Bouwjaar 1995 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Arnoldus Asselbergsstraat 15 B is een galerijflat (appartement) in Bergen op Zoom, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Arnoldus Asselbergsstraat 15 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arnoldus Asselbergsstraat 15 B

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.55 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Parkeergarage

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

3970 Inwoners
2410 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2423 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Centrum
50% Koopwoningen
8.242 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Arnoldus Asselbergsstraat 15 B

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Arnoldus Asselbergsstraat 15 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Arnoldus Asselbergsstraat 15 B?

De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €261.000. Dat komt neer op circa €3.527 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arnoldus Asselbergsstraat 15 B zich tot de wijk Centrum?

Arnoldus Asselbergsstraat 15 B is een galerijflat (appartement) van 74 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 2.423 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arnoldus Asselbergsstraat 15 B?

Arnoldus Asselbergsstraat 15 B is een galerijflat (appartement) in Centrum, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Arnoldus Asselbergsstraat 15 B vergeleken met de buurt?

Arnoldus Asselbergsstraat 15 B heeft 74 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arnoldus Asselbergsstraat 15 B en wat betekent dat?

Arnoldus Asselbergsstraat 15 B heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arnoldus Asselbergsstraat 15 B?

Arnoldus Asselbergsstraat 15 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?