Streetview Zakedijkje 37 Bergen (NH)

Zakedijkje 37, 1862 HA Bergen (NH)

260 m² Bouwjaar 1920 Label C

Zakedijkje 37 is een woonhuis in Bergen (NH), gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €958.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
260 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Zakedijkje 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zakedijkje 37

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen (NH)

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Bergen (NH)

595 Inwoners
250 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
248 Woningvoorraad
€958.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Bergen
77% Koopwoningen
22 Inwoners per km²

Locatie van Zakedijkje 37

Vergelijkbare woningen in Bergen (NH)

Veelgestelde vragen over Zakedijkje 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Zakedijkje 37?

De prijsindicatie voor Zakedijkje 37 ligt rond €1.075.000 tot €1.325.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Bergen is €958.000. Dat komt neer op circa €3.685 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zakedijkje 37 zich tot de wijk Buitengebied Bergen?

Zakedijkje 37 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Buitengebied Bergen. De buurt telt 248 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zakedijkje 37?

Zakedijkje 37 is een woonhuis in Buitengebied Bergen, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zakedijkje 37 vergeleken met de buurt?

Zakedijkje 37 heeft 260 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Bergen ligt de gemiddelde woningwaarde op €958.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zakedijkje 37 en wat betekent dat?

Zakedijkje 37 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-03-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Bergen?

De wijk Buitengebied Bergen in Bergen (NH) (Noord-Holland) kenmerkt zich door 595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €958.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Bergen?

Vanuit Zakedijkje 37 in Buitengebied Bergen bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Bergen?