Tussenverdieping Koninginneweg 17 B Bergen (NH)

Koninginneweg 17 B, 1862 EX Bergen (NH)

184 m² Bouwjaar 2017 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Koninginneweg 17 B is een tussenverdieping in Bergen (NH), gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €796.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
184 m²
Inhoud
617 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.360.000 tot €1.610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koninginneweg 17 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koninginneweg 17 B

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies
Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren en parkeergarage
Garage
Garagebox en parkeerkelder
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen (NH)

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Bergen (NH)

595 Inwoners
290 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
310 Woningvoorraad
€796.000 Gem. woningwaarde Elkshove
82% Koopwoningen
2.742 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koninginneweg 17 B

Vergelijkbare woningen in Bergen (NH)

Veelgestelde vragen over Koninginneweg 17 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginneweg 17 B?

De prijsindicatie voor Koninginneweg 17 B ligt rond €1.360.000 tot €1.610.000. De gemiddelde woningwaarde in Elkshove is €796.000. Dat komt neer op circa €4.326 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginneweg 17 B zich tot de wijk Elkshove?

Koninginneweg 17 B is een tussenverdieping van 184 m² in de wijk Elkshove. De buurt telt 310 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.742 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginneweg 17 B?

Koninginneweg 17 B is een tussenverdieping in Elkshove, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koninginneweg 17 B vergeleken met de buurt?

Koninginneweg 17 B heeft 184 m² woonoppervlakte en 617 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Elkshove ligt de gemiddelde woningwaarde op €796.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koninginneweg 17 B en wat betekent dat?

Koninginneweg 17 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Koninginneweg 17 B?

Koninginneweg 17 B heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Elkshove?

De wijk Elkshove in Bergen (NH) (Noord-Holland) kenmerkt zich door 595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €796.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elkshove?

Vanuit Koninginneweg 17 B in Elkshove bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Elkshove?