Eengezinswoning, vrijstaande woning Prins Hendriklaan 15 Bergen (NH)

Prins Hendriklaan 15, 1862 EK Bergen (NH)

334 m² Bouwjaar 1968 10 kamers 5 slaapkamers Label C

Prins Hendriklaan 15 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Bergen (NH), gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 334 m², een perceel van 551 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €796.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
334 m²
Perceeloppervlakte
551 m²
Inhoud
1400 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.095.000 tot €1.345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Prins Hendriklaan 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Hendriklaan 15

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.4%
CO₂-emissie
35.9 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (143.0 m²)

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen (NH)

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Bergen (NH)

595 Inwoners
290 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
310 Woningvoorraad
€796.000 Gem. woningwaarde Elkshove
82% Koopwoningen
2.742 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Hendriklaan 15

Vergelijkbare woningen in Bergen (NH)

Veelgestelde vragen over Prins Hendriklaan 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Hendriklaan 15?

De prijsindicatie voor Prins Hendriklaan 15 ligt rond €1.095.000 tot €1.345.000. De gemiddelde woningwaarde in Elkshove is €796.000. Dat komt neer op circa €2.383 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Hendriklaan 15 zich tot de wijk Elkshove?

Prins Hendriklaan 15 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 334 m² in de wijk Elkshove. De buurt telt 310 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.742 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Hendriklaan 15?

Prins Hendriklaan 15 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Elkshove, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prins Hendriklaan 15 vergeleken met de buurt?

Prins Hendriklaan 15 heeft 334 m² woonoppervlakte en 1400 m³ inhoud. Het perceel is 551 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Elkshove ligt de gemiddelde woningwaarde op €796.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Hendriklaan 15 en wat betekent dat?

Prins Hendriklaan 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Hendriklaan 15?

Prins Hendriklaan 15 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 143 m².

Hoe is de woningmarkt in Elkshove?

De wijk Elkshove in Bergen (NH) (Noord-Holland) kenmerkt zich door 595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €796.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elkshove?

Vanuit Prins Hendriklaan 15 in Elkshove bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.