Streetview Verlengde Geestweg 45 S Bergen (NH)

Verlengde Geestweg 45 S, 1861 VC Bergen (NH)

83 m² Bouwjaar 2016

Verlengde Geestweg 45 S is een woonhuis in Bergen (NH), gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €818.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
83 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Geestweg 45 S

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bergen (NH)

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Bergen (NH)

775 Inwoners
355 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
383 Woningvoorraad
€818.000 Gem. woningwaarde Geest
78% Koopwoningen
2.467 Inwoners per km²

Locatie van Verlengde Geestweg 45 S

Vergelijkbare woningen in Bergen (NH)

Veelgestelde vragen over Verlengde Geestweg 45 S

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Geestweg 45 S?

De gemiddelde woningwaarde in Geest is €818.000. Dat komt neer op circa €9.855 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Geestweg 45 S zich tot de wijk Geest?

Verlengde Geestweg 45 S is een woonhuis van 83 m² in de wijk Geest. De buurt telt 383 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.467 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Geestweg 45 S?

Verlengde Geestweg 45 S is een woonhuis in Geest, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Verlengde Geestweg 45 S vergeleken met de buurt?

Verlengde Geestweg 45 S heeft 83 m² woonoppervlakte. In Geest ligt de gemiddelde woningwaarde op €818.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Geest?

De wijk Geest in Bergen (NH) (Noord-Holland) kenmerkt zich door 775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €818.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geest?

Vanuit Verlengde Geestweg 45 S in Geest bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Geest?

Zorg en onderwijs in de buurt van Verlengde Geestweg 45 S: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Geest?

Recreatie nabij Geest: restaurant (0.6 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Verlengde Geestweg 45 S?

Een woningrapport voor Verlengde Geestweg 45 S bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Geest. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2016, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.