Villa, vrijstaande woning Ruïnelaan 17 Bergen (NH)

Ruïnelaan 17, 1861 LK Bergen (NH)

169 m² Bouwjaar 1921 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Ruïnelaan 17 is een villa, vrijstaande woning in Bergen (NH), gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 325 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €569.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
325 m²
Inhoud
655 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.205.000 tot €1.455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ruïnelaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruïnelaan 17

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (105.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen (NH)

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Bergen (NH)

990 Inwoners
460 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
547 Woningvoorraad
€569.000 Gem. woningwaarde Boendermaker
73% Koopwoningen
3.575 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruïnelaan 17

Vergelijkbare woningen in Bergen (NH)

Veelgestelde vragen over Ruïnelaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruïnelaan 17?

De prijsindicatie voor Ruïnelaan 17 ligt rond €1.205.000 tot €1.455.000. De gemiddelde woningwaarde in Boendermaker is €569.000. Dat komt neer op circa €3.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruïnelaan 17 zich tot de wijk Boendermaker?

Ruïnelaan 17 is een villa, vrijstaande woning van 169 m² in de wijk Boendermaker. De buurt telt 547 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.575 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruïnelaan 17?

Ruïnelaan 17 is een villa, vrijstaande woning in Boendermaker, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ruïnelaan 17 vergeleken met de buurt?

Ruïnelaan 17 heeft 169 m² woonoppervlakte en 655 m³ inhoud. Het perceel is 325 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Boendermaker ligt de gemiddelde woningwaarde op €569.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruïnelaan 17 en wat betekent dat?

Ruïnelaan 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruïnelaan 17?

Ruïnelaan 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 105 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Boendermaker?

De wijk Boendermaker in Bergen (NH) (Noord-Holland) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €569.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boendermaker?

Vanuit Ruïnelaan 17 in Boendermaker bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.