Vrijstaande woning Karel de Grotelaan 84 Bergen (NH)

Karel de Grotelaan 84, 1861 KK Bergen (NH)

182 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Karel de Grotelaan 84 is een vrijstaande woning in Bergen (NH), gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 530 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €569.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
530 m²
Inhoud
676 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€930.000 tot €1.030.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Karel de Grotelaan 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Karel de Grotelaan 84

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
216.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
286.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.48 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen (NH)

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Bergen (NH)

990 Inwoners
460 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
547 Woningvoorraad
€569.000 Gem. woningwaarde Boendermaker
73% Koopwoningen
3.575 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Karel de Grotelaan 84

Vergelijkbare woningen in Bergen (NH)

Veelgestelde vragen over Karel de Grotelaan 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Karel de Grotelaan 84?

De prijsindicatie voor Karel de Grotelaan 84 ligt rond €930.000 tot €1.030.000. De gemiddelde woningwaarde in Boendermaker is €569.000. Dat komt neer op circa €3.126 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Karel de Grotelaan 84 zich tot de wijk Boendermaker?

Karel de Grotelaan 84 is een vrijstaande woning van 182 m² in de wijk Boendermaker. De buurt telt 547 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.575 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Karel de Grotelaan 84?

Karel de Grotelaan 84 is een vrijstaande woning in Boendermaker, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Karel de Grotelaan 84 vergeleken met de buurt?

Karel de Grotelaan 84 heeft 182 m² woonoppervlakte en 676 m³ inhoud. Het perceel is 530 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Boendermaker ligt de gemiddelde woningwaarde op €569.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Karel de Grotelaan 84 en wat betekent dat?

Karel de Grotelaan 84 heeft energielabel D. Geldig tot 2036-01-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Karel de Grotelaan 84?

Karel de Grotelaan 84 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Boendermaker?

De wijk Boendermaker in Bergen (NH) (Noord-Holland) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €569.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boendermaker?

Vanuit Karel de Grotelaan 84 in Boendermaker bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.