Eengezinswoning, tussenwoning Fluwijnstraat 25 Bergen L

Fluwijnstraat 25, 5854 JJ Bergen L

105 m² Bouwjaar 1983 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Fluwijnstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bergen L, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 135 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
374 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Fluwijnstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fluwijnstraat 25

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Bergen L

4325 Inwoners
1980 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2058 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Bergen Kern
62% Koopwoningen
3.351 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fluwijnstraat 25

Vergelijkbare woningen in Bergen L

Veelgestelde vragen over Fluwijnstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Fluwijnstraat 25?

De prijsindicatie voor Fluwijnstraat 25 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Bergen Kern is €284.000. Dat komt neer op circa €2.705 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fluwijnstraat 25 zich tot de wijk Nieuw-Bergen Kern?

Fluwijnstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning van 105 m² in de wijk Nieuw-Bergen Kern. De buurt telt 2.058 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.351 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fluwijnstraat 25?

Fluwijnstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuw-Bergen Kern, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Fluwijnstraat 25 vergeleken met de buurt?

Fluwijnstraat 25 heeft 105 m² woonoppervlakte en 374 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Nieuw-Bergen Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fluwijnstraat 25 en wat betekent dat?

Fluwijnstraat 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fluwijnstraat 25?

Fluwijnstraat 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Bergen Kern?

De wijk Nieuw-Bergen Kern in Bergen L (Limburg) kenmerkt zich door 4.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Bergen Kern?

Vanuit Fluwijnstraat 25 in Nieuw-Bergen Kern bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.