Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) Pieter Mondriaanstraat 4 Bergen L

Pieter Mondriaanstraat 4, 5854 GA Bergen L

156 m² Bouwjaar 1971 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Pieter Mondriaanstraat 4 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Bergen L, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 653 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
653 m²
Inhoud
635 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Pieter Mondriaanstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Mondriaanstraat 4

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
238.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
324.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.67 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen L

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Bergen L

4325 Inwoners
1980 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2058 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Bergen Kern
62% Koopwoningen
3.351 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Mondriaanstraat 4

Vergelijkbare woningen in Bergen L

Veelgestelde vragen over Pieter Mondriaanstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Mondriaanstraat 4?

De prijsindicatie voor Pieter Mondriaanstraat 4 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Bergen Kern is €284.000. Dat komt neer op circa €1.821 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Mondriaanstraat 4 zich tot de wijk Nieuw-Bergen Kern?

Pieter Mondriaanstraat 4 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) van 156 m² in de wijk Nieuw-Bergen Kern. De buurt telt 2.058 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.351 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Mondriaanstraat 4?

Pieter Mondriaanstraat 4 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Nieuw-Bergen Kern, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pieter Mondriaanstraat 4 vergeleken met de buurt?

Pieter Mondriaanstraat 4 heeft 156 m² woonoppervlakte en 635 m³ inhoud. Het perceel is 653 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Nieuw-Bergen Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Mondriaanstraat 4 en wat betekent dat?

Pieter Mondriaanstraat 4 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter Mondriaanstraat 4?

Pieter Mondriaanstraat 4 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Bergen Kern?

De wijk Nieuw-Bergen Kern in Bergen L (Limburg) kenmerkt zich door 4.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.