Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 762 m²
Elzenlaan 28 is een woonhuis in Bergen aan Zee, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en een perceel van 762 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €860.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Elzenlaan 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
5.1 kmSupermarkt
5.5 kmHuisarts
6 kmTreinstation
10.5 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
5.1 kmMiddelbare school
5.5 kmApotheek
6 kmZiekenhuis
9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
5.4 kmBibliotheek
5.7 kmBioscoop
11.4 kmDe prijsindicatie voor Elzenlaan 28 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Bergen aan Zee is €860.000. Dat komt neer op circa €5.478 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenElzenlaan 28 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Bergen aan Zee. De buurt telt 424 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 258 inwoners per km².
Elzenlaan 28 is een woonhuis in Bergen aan Zee, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Elzenlaan 28 heeft 157 m² woonoppervlakte. Het perceel is 762 m². In Bergen aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €860.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Elzenlaan 28 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-04-07. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Bergen aan Zee in Bergen aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €860.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Elzenlaan 28 in Bergen aan Zee bereik je: supermarkt op 5.5 km, basisschool op 5.1 km, huisarts op 6 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Elzenlaan 28: ziekenhuis op 9 km, apotheek op 6 km, kinderdagverblijf op 5.1 km, middelbare school op 5.5 km.