Streetview Elzenlaan 22 Bergen aan Zee

Elzenlaan 22, 1865 BM Bergen aan Zee

108 m² Bouwjaar 1937

Elzenlaan 22 is een woonhuis in Bergen aan Zee, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en een perceel van 510 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €860.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
510 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Elzenlaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bergen aan Zee

Onderwijs

Basisschool

5.1 km
Dagelijks

Supermarkt

5.5 km
Gezondheid

Huisarts

6 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

5.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Bergen aan Zee

370 Inwoners
210 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
424 Woningvoorraad
€860.000 Gem. woningwaarde Bergen aan Zee
62% Koopwoningen
258 Inwoners per km²

Locatie van Elzenlaan 22

Vergelijkbare woningen in Bergen aan Zee

Veelgestelde vragen over Elzenlaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Elzenlaan 22?

De gemiddelde woningwaarde in Bergen aan Zee is €860.000. Dat komt neer op circa €7.963 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elzenlaan 22 zich tot de wijk Bergen aan Zee?

Elzenlaan 22 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Bergen aan Zee. De buurt telt 424 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 258 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elzenlaan 22?

Elzenlaan 22 is een woonhuis in Bergen aan Zee, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Elzenlaan 22 vergeleken met de buurt?

Elzenlaan 22 heeft 108 m² woonoppervlakte. Het perceel is 510 m². In Bergen aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €860.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bergen aan Zee?

De wijk Bergen aan Zee in Bergen aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €860.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergen aan Zee?

Vanuit Elzenlaan 22 in Bergen aan Zee bereik je: supermarkt op 5.5 km, basisschool op 5.1 km, huisarts op 6 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bergen aan Zee?

Zorg en onderwijs in de buurt van Elzenlaan 22: ziekenhuis op 9 km, apotheek op 6 km, kinderdagverblijf op 5.1 km, middelbare school op 5.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bergen aan Zee?

Recreatie nabij Bergen aan Zee: restaurant (0.5 km), cafe (5.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Elzenlaan 22?