Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 288 m²
- Perceeloppervlakte
- 698 m²
- Inhoud
- 934 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Burgemeester Magneestraat 67 is een woonhuis in Bergeijk, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 288 m², een perceel van 698 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Magneestraat 67
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
19.3 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
6.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
13.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
15.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Magneestraat e.o. is €393.000. Dat komt neer op circa €1.365 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Magneestraat 67 is een woonhuis van 288 m² in de wijk Burgemeester Magneestraat e.o.. De buurt telt 189 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.537 inwoners per km².
Burgemeester Magneestraat 67 is een woonhuis in Burgemeester Magneestraat e.o., gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Burgemeester Magneestraat 67 heeft 288 m² woonoppervlakte en 934 m³ inhoud. Het perceel is 698 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 58 m² per kamer. In Burgemeester Magneestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Magneestraat 67 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-11-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Burgemeester Magneestraat 67 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Burgemeester Magneestraat e.o. in Bergeijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Burgemeester Magneestraat 67 in Burgemeester Magneestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 19.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.