Streetview Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 91 Bergeijk

Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 91, 5571 GT Bergeijk

153 m² Bouwjaar 1975

Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 91 is een woonhuis in Bergeijk, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m² en een perceel van 194 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
194 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bergeijk

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

18.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

15.4 km

Buurtinformatie in Bergeijk

720 Inwoners
310 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
319 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Dokter A.Hoynck v. Papendrechtstraat-Dok
68% Koopwoningen
4.471 Inwoners per km²

Locatie van Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 91

Vergelijkbare woningen in Bergeijk

Veelgestelde vragen over Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 91?

De gemiddelde woningwaarde in Dokter A.Hoynck v. Papendrechtstraat-Dok is €358.000. Dat komt neer op circa €2.340 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 91 zich tot de wijk Dokter A.Hoynck v. Papendrechtstraat-Dok?

Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 91 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Dokter A.Hoynck v. Papendrechtstraat-Dok. De buurt telt 319 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.471 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 91?

Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 91 is een woonhuis in Dokter A.Hoynck v. Papendrechtstraat-Dok, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 91 vergeleken met de buurt?

Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 91 heeft 153 m² woonoppervlakte. Het perceel is 194 m². In Dokter A.Hoynck v. Papendrechtstraat-Dok ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Dokter A.Hoynck v. Papendrechtstraat-Dok?

De wijk Dokter A.Hoynck v. Papendrechtstraat-Dok in Bergeijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dokter A.Hoynck v. Papendrechtstraat-Dok?

Vanuit Dokter A.Hoynck van Papendrechtstraat 91 in Dokter A.Hoynck v. Papendrechtstraat-Dok bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 18.8 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dokter A.Hoynck v. Papendrechtstraat-Dok?