Streetview Arend van Arkellaan 27 Bergambacht

Arend van Arkellaan 27, 2861 JA Bergambacht

165 m² Bouwjaar 2013 Label A

Arend van Arkellaan 27 is een appartement in Bergambacht, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
165 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Arend van Arkellaan 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arend van Arkellaan 27

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergambacht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

12.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Bergambacht

1335 Inwoners
540 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€456.000 Gem. woningwaarde Bergstoep
80% Koopwoningen
1.061 Inwoners per km²

Locatie van Arend van Arkellaan 27

Vergelijkbare woningen in Bergambacht

Veelgestelde vragen over Arend van Arkellaan 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Arend van Arkellaan 27?

De gemiddelde woningwaarde in Bergstoep is €456.000. Dat komt neer op circa €2.764 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arend van Arkellaan 27 zich tot de wijk Bergstoep?

Arend van Arkellaan 27 is een appartement van 165 m² in de wijk Bergstoep. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arend van Arkellaan 27?

Arend van Arkellaan 27 is een appartement in Bergstoep, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Arend van Arkellaan 27 vergeleken met de buurt?

Arend van Arkellaan 27 heeft 165 m² woonoppervlakte. In Bergstoep ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arend van Arkellaan 27 en wat betekent dat?

Arend van Arkellaan 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-04-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bergstoep?

De wijk Bergstoep in Bergambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergstoep?

Vanuit Arend van Arkellaan 27 in Bergstoep bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 12.6 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bergstoep?

Zorg en onderwijs in de buurt van Arend van Arkellaan 27: ziekenhuis op 5.4 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 5.7 km.