Streetview Poorthuisstraat 42 Bergambacht

Poorthuisstraat 42, 2861 DT Bergambacht

204 m² Bouwjaar 2002

Poorthuisstraat 42 is een woonhuis in Bergambacht, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m² en een perceel van 240 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
240 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Poorthuisstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bergambacht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

12.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Bergambacht

1335 Inwoners
540 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€456.000 Gem. woningwaarde Bergstoep
80% Koopwoningen
1.061 Inwoners per km²

Locatie van Poorthuisstraat 42

Vergelijkbare woningen in Bergambacht

Veelgestelde vragen over Poorthuisstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Poorthuisstraat 42?

De prijsindicatie voor Poorthuisstraat 42 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Bergstoep is €456.000. Dat komt neer op circa €2.235 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Poorthuisstraat 42 zich tot de wijk Bergstoep?

Poorthuisstraat 42 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Bergstoep. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Poorthuisstraat 42?

Poorthuisstraat 42 is een woonhuis in Bergstoep, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Poorthuisstraat 42 vergeleken met de buurt?

Poorthuisstraat 42 heeft 204 m² woonoppervlakte. Het perceel is 240 m². In Bergstoep ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bergstoep?

De wijk Bergstoep in Bergambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergstoep?

Vanuit Poorthuisstraat 42 in Bergstoep bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 12.6 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bergstoep?

Zorg en onderwijs in de buurt van Poorthuisstraat 42: ziekenhuis op 5.4 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 5.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bergstoep?

Recreatie nabij Bergstoep: restaurant (0.5 km), cafe (1.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Poorthuisstraat 42?