Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 28 m²
Burgemeester Huijbrechtstraat 118 is een appartement in Bergambacht, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 28 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Huijbrechtstraat 118
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
11.9 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
5.6 kmApotheek
4.9 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
11.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bergambacht-Dorp is €408.000. Dat komt neer op circa €14.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Huijbrechtstraat 118 is een appartement van 28 m² in de wijk Bergambacht-Dorp. De buurt telt 580 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.321 inwoners per km².
Burgemeester Huijbrechtstraat 118 is een appartement in Bergambacht-Dorp, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Burgemeester Huijbrechtstraat 118 heeft 28 m² woonoppervlakte. In Bergambacht-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bergambacht-Dorp in Bergambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Burgemeester Huijbrechtstraat 118 in Bergambacht-Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 11.9 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Huijbrechtstraat 118: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 4.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5.6 km.
Recreatie nabij Bergambacht-Dorp: restaurant (0.4 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Burgemeester Huijbrechtstraat 118 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bergambacht-Dorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.