Eengezinswoning, vrijstaande woning Burgemeester van de Loostraat 2 Berg en Terblijt

Burgemeester van de Loostraat 2, 6325 BW Berg en Terblijt

136 m² Bouwjaar 1968 7 kamers 4 slaapkamers Label D

Burgemeester van de Loostraat 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Berg en Terblijt, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 640 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
640 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van de Loostraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van de Loostraat 2

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Berg en Terblijt

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Berg en Terblijt

3170 Inwoners
1410 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1432 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Berg
69% Koopwoningen
2.215 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van de Loostraat 2

Vergelijkbare woningen in Berg en Terblijt

Veelgestelde vragen over Burgemeester van de Loostraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van de Loostraat 2?

De prijsindicatie voor Burgemeester van de Loostraat 2 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Berg is €329.000. Dat komt neer op circa €2.419 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van de Loostraat 2 zich tot de wijk Berg?

Burgemeester van de Loostraat 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 136 m² in de wijk Berg. De buurt telt 1.432 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.215 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van de Loostraat 2?

Burgemeester van de Loostraat 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Berg, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester van de Loostraat 2 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van de Loostraat 2 heeft 136 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 640 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Berg ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van de Loostraat 2 en wat betekent dat?

Burgemeester van de Loostraat 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van de Loostraat 2?

Burgemeester van de Loostraat 2 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Berg?

De wijk Berg in Berg en Terblijt (Limburg) kenmerkt zich door 3.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.