Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 223 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
Pater Tilliestraat 4 is een woonhuis in Berg en Terblijt, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m² en een perceel van 129 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pater Tilliestraat 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
0.2 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
5.2 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
1.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
9.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vilt is €364.000. Dat komt neer op circa €1.632 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPater Tilliestraat 4 is een woonhuis van 223 m² in de wijk Vilt. De buurt telt 388 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 840 inwoners per km².
Pater Tilliestraat 4 is een woonhuis in Vilt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pater Tilliestraat 4 heeft 223 m² woonoppervlakte. Het perceel is 129 m². In Vilt ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vilt in Berg en Terblijt (Limburg) kenmerkt zich door 895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Pater Tilliestraat 4 in Vilt bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pater Tilliestraat 4: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 5.2 km.
Recreatie nabij Vilt: restaurant (1.2 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Pater Tilliestraat 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vilt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.