Woonboot, vrijstaande woning Waalbandijk 70 Beneden-Leeuwen

Waalbandijk 70, 6658 KA Beneden-Leeuwen

64 m² Bouwjaar 1929 4 kamers 2 slaapkamers Label G

Waalbandijk 70 is een woonboot, vrijstaande woning in Beneden-Leeuwen, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
205 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Waalbandijk 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalbandijk 70

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
309.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
466.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
119.48 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Beneden-Leeuwen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

11 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

16.1 km

Buurtinformatie in Beneden-Leeuwen

6005 Inwoners
2680 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2733 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde Kern Beneden-Leeuwen
65% Koopwoningen
2.465 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waalbandijk 70

Vergelijkbare woningen in Beneden-Leeuwen

Veelgestelde vragen over Waalbandijk 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalbandijk 70?

De prijsindicatie voor Waalbandijk 70 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Beneden-Leeuwen is €352.000. Dat komt neer op circa €5.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalbandijk 70 zich tot de wijk Kern Beneden-Leeuwen?

Waalbandijk 70 is een woonboot, vrijstaande woning van 64 m² in de wijk Kern Beneden-Leeuwen. De buurt telt 2.733 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.465 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalbandijk 70?

Waalbandijk 70 is een woonboot, vrijstaande woning in Kern Beneden-Leeuwen, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waalbandijk 70 vergeleken met de buurt?

Waalbandijk 70 heeft 64 m² woonoppervlakte en 205 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Kern Beneden-Leeuwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalbandijk 70 en wat betekent dat?

Waalbandijk 70 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-05-14. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 119.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waalbandijk 70?

Waalbandijk 70 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kern Beneden-Leeuwen?

De wijk Kern Beneden-Leeuwen in Beneden-Leeuwen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Beneden-Leeuwen?