Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Hogeveldsestraat 45 Beneden-Leeuwen

Hogeveldsestraat 45, 6658 HZ Beneden-Leeuwen

181 m² Bouwjaar 2025 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Hogeveldsestraat 45 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Beneden-Leeuwen, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 282 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
282 m²
Inhoud
686 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hogeveldsestraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hogeveldsestraat 45

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies en Woningborg Garantiecertificaat

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

11 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

16.1 km

Buurtinformatie in Beneden-Leeuwen

6005 Inwoners
2680 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2733 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde Kern Beneden-Leeuwen
65% Koopwoningen
2.465 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hogeveldsestraat 45

Vergelijkbare woningen in Beneden-Leeuwen

Veelgestelde vragen over Hogeveldsestraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Hogeveldsestraat 45?

De prijsindicatie voor Hogeveldsestraat 45 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Beneden-Leeuwen is €352.000. Dat komt neer op circa €1.945 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hogeveldsestraat 45 zich tot de wijk Kern Beneden-Leeuwen?

Hogeveldsestraat 45 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 181 m² in de wijk Kern Beneden-Leeuwen. De buurt telt 2.733 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.465 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hogeveldsestraat 45?

Hogeveldsestraat 45 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Kern Beneden-Leeuwen, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hogeveldsestraat 45 vergeleken met de buurt?

Hogeveldsestraat 45 heeft 181 m² woonoppervlakte en 686 m³ inhoud. Het perceel is 282 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kern Beneden-Leeuwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hogeveldsestraat 45 en wat betekent dat?

Hogeveldsestraat 45 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Hogeveldsestraat 45?

Hogeveldsestraat 45 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kern Beneden-Leeuwen?

De wijk Kern Beneden-Leeuwen in Beneden-Leeuwen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Beneden-Leeuwen?

Vanuit Hogeveldsestraat 45 in Kern Beneden-Leeuwen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 11 km, snelwegoprit op 1.7 km.