Hoekwoning Meander 22 Bemmel

Meander 22, 6681 TD Bemmel

141 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Meander 22 is een hoekwoning in Bemmel, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 215 m² en 5 kamers. Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
501 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 535.000
Laatst bekende transactie
Periode 2010 tot 2013
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Meander 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meander 22

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.17 kWh/m²
CO₂-emissie
22.62 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (68.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Essenpas

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

2,1 km
Dagelijks

Supermarkt

1,3 km
Gezondheid

Huisarts

2,3 km
Vervoer

Treinstation

7,4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2,1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,8 km
Gezondheid

Apotheek

3,4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7,2 km
Horeca

Restaurant

2,4 km
Horeca

Café

2,3 km
Cultuur

Bibliotheek

2,1 km
Cultuur

Bioscoop

6,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Essenpas

Meander 22 ligt in de buurt Essenpas in Bemmel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.435 inwoners en 513 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 89% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 485.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,3 km tot een supermarkt, 2,1 km tot een basisschool en 2,3 km tot een huisarts.

1435 Inwoners
510 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
513 Woningvoorraad
€485.000 Gem. WOZ-waarde Essenpas
89% Koopwoningen
4.775 Inwoners per km²

Locatie van Meander 22

Vergelijkbare woningen in Bemmel

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Bemmel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Meander 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Meander 22?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Essenpas €485.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meander 22 zich tot de CBS-buurt Essenpas?

Meander 22 is een hoekwoning van 141 m² in de CBS-buurt Essenpas. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 513 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.775 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meander 22?

Meander 22 is een hoekwoning in Essenpas, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Meander 22 vergeleken met de buurt?

Meander 22 heeft 141 m² woonoppervlakte en 501 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Essenpas €485.000.

Wat is het energielabel van Meander 22 en wat betekent dat?

Meander 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meander 22?

Meander 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 68 m².

Hoe is de woningmarkt in Essenpas?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Essenpas in Bemmel (Gelderland) 1.435 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €485.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Essenpas?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Essenpas in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,3 km tot een supermarkt, 2,1 km tot een basisschool, 2,3 km tot een huisarts, 7,4 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Essenpas?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Essenpas in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,2 km tot een ziekenhuis, 3,4 km tot een apotheek, 2,1 km tot een kinderdagverblijf, 0,8 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Essenpas?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Essenpas in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,4 km tot een restaurant, 2,3 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Meander 22?

Meander 22 is verkocht in de periode 2010 tot 2013. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Essenpas €485.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Meander 22?

Een woningrapport voor Meander 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Essenpas. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Bemmel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars