Straatbeeld van Meander 21 in Bemmel

Meander 21, 6681 TA Bemmel

135 m² Bouwjaar 2002 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Meander 21 is een twee-onder-een-kapwoning in Bemmel, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en een perceel van 141 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
455 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Meander 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meander 21

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
81.15 kWh/m²
CO₂-emissie
25.09 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Essenpas

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

2,1 km
Dagelijks

Supermarkt

1,3 km
Gezondheid

Huisarts

2,3 km
Vervoer

Treinstation

7,4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2,1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,8 km
Gezondheid

Apotheek

3,4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7,2 km
Horeca

Restaurant

2,4 km
Horeca

Café

2,3 km
Cultuur

Bibliotheek

2,1 km
Cultuur

Bioscoop

6,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Essenpas

Meander 21 ligt in de buurt Essenpas in Bemmel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.435 inwoners en 513 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 89% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 485.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,3 km tot een supermarkt, 2,1 km tot een basisschool en 2,3 km tot een huisarts.

1435 Inwoners
510 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
513 Woningvoorraad
€485.000 Gem. WOZ-waarde Essenpas
89% Koopwoningen
4.775 Inwoners per km²

Locatie van Meander 21

Vergelijkbare woningen in Bemmel

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Bemmel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Meander 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Meander 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Essenpas €485.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meander 21 zich tot de CBS-buurt Essenpas?

Meander 21 is een twee-onder-een-kapwoning van 135 m² in de CBS-buurt Essenpas. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 513 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.775 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meander 21?

Meander 21 is een twee-onder-een-kapwoning in Essenpas, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Meander 21 vergeleken met de buurt?

Meander 21 heeft 135 m² woonoppervlakte en 455 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Essenpas €485.000.

Wat is het energielabel van Meander 21 en wat betekent dat?

Meander 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.09 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Essenpas?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Essenpas in Bemmel (Gelderland) 1.435 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €485.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Essenpas?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Essenpas in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,3 km tot een supermarkt, 2,1 km tot een basisschool, 2,3 km tot een huisarts, 7,4 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Essenpas?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Essenpas in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,2 km tot een ziekenhuis, 3,4 km tot een apotheek, 2,1 km tot een kinderdagverblijf, 0,8 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Essenpas?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Essenpas in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,4 km tot een restaurant, 2,3 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Meander 21?

Een woningrapport voor Meander 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Essenpas. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Bemmel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars