Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Deellaan 64 Bemmel

Deellaan 64, 6681 EJ Bemmel

187 m² Bouwjaar 1983 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Deellaan 64 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Bemmel, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 365 m² en 5 kamers. Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
365 m²
Inhoud
627 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 665.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Deellaan 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deellaan 64

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
134.26 kWh/m²
CO₂-emissie
26.51 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, mogelijkheid voor open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (137.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage, carport en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Het Hoog

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,9 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

5,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,5 km
Gezondheid

Apotheek

1,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4,8 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

1,3 km
Cultuur

Bibliotheek

1,7 km
Cultuur

Bioscoop

5,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Het Hoog

Deellaan 64 ligt in de buurt Het Hoog in Bemmel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.080 inwoners en 928 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 75% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 405.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

2080 Inwoners
950 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
928 Woningvoorraad
€405.000 Gem. WOZ-waarde Het Hoog
75% Koopwoningen
4.476 Inwoners per km²

Locatie van Deellaan 64

Officiële bekendmakingen rond Deellaan 64

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Bemmel

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Bemmel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Deellaan 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Deellaan 64?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Het Hoog €405.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deellaan 64 zich tot de CBS-buurt Het Hoog?

Deellaan 64 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 187 m² in de CBS-buurt Het Hoog. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 928 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.476 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deellaan 64?

Deellaan 64 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Het Hoog, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Deellaan 64 vergeleken met de buurt?

Deellaan 64 heeft 187 m² woonoppervlakte en 627 m³ inhoud. Het perceel is 365 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Het Hoog €405.000.

Wat is het energielabel van Deellaan 64 en wat betekent dat?

Deellaan 64 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Deellaan 64?

Deellaan 64 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 137 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Hoog?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Het Hoog in Bemmel (Gelderland) 2.080 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €405.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Het Hoog?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Het Hoog in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 5,1 km tot een treinstation, 1,2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Het Hoog?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Het Hoog in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,8 km tot een ziekenhuis, 1,6 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 1,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Het Hoog?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Het Hoog in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,3 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Deellaan 64?

Een woningrapport voor Deellaan 64 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Het Hoog. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1983, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Bemmel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars