Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 326 m²
- Inhoud
- 500 m³
- Laatst bekende transactie
- Periode 2009 tot 2013
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
het Hoog 6 is een twee-onder-een-kapwoning in Bemmel, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m² en een perceel van 326 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor het Hoog 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,4 kmSupermarkt
0,9 kmHuisarts
0,6 kmTreinstation
5,1 kmSnelweg oprit
1,2 kmKinderdagverblijf
0,7 kmMiddelbare school
1,5 kmApotheek
1,6 kmZiekenhuis
4,8 kmRestaurant
0,8 kmCafé
1,3 kmBibliotheek
1,7 kmBioscoop
5,1 kmhet Hoog 6 ligt in de buurt Het Hoog in Bemmel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.080 inwoners en 928 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 75% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 405.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.
Bemmel · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Bemmel · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Bemmel · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Bemmel · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Bemmel · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Bemmel · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Het Hoog €405.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenhet Hoog 6 is een twee-onder-een-kapwoning van 147 m² in de CBS-buurt Het Hoog. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 928 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.476 inwoners per km².
het Hoog 6 is een twee-onder-een-kapwoning in Het Hoog, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
het Hoog 6 heeft 147 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 326 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Het Hoog €405.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Het Hoog in Bemmel (Gelderland) 2.080 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €405.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Het Hoog in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 5,1 km tot een treinstation, 1,2 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Het Hoog in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,8 km tot een ziekenhuis, 1,6 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 1,5 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Het Hoog in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,3 km tot een café.
het Hoog 6 is verkocht in de periode 2009 tot 2013. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Het Hoog €405.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor het Hoog 6 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Het Hoog. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Bemmel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.