Straatbeeld van Teselaar 77 in Bemmel

Teselaar 77, 6681 BE Bemmel

183 m² Bouwjaar 1880

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Teselaar 77 is een twee-onder-een-kapwoning in Bemmel, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 478 m².

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
478 m²
Inhoud
667 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2011 tot 2014

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Teselaar 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Boswei

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,5 km
Vervoer

Treinstation

4,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,2 km
Gezondheid

Apotheek

0,5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4,7 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,6 km
Cultuur

Bioscoop

4,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Boswei

Teselaar 77 ligt in de buurt Boswei in Bemmel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 910 inwoners en 422 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 80% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 428.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.

910 Inwoners
405 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
422 Woningvoorraad
€428.000 Gem. WOZ-waarde Boswei
80% Koopwoningen
3.807 Inwoners per km²

Locatie van Teselaar 77

Officiële bekendmakingen rond Teselaar 77

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere vergunning · 45 meter

Waterschap Rivierenland - verlenen omgevingsvergunning voor het bovenlangs kruisen van een duiker voor de aanleg van een datakabel ter plaatse van Teselaar 79 te Bemmel, sectie H, nummer 5077

Bekijk officiële bekendmaking →

· vergunning voor activiteiten op of in oppervlaktewater · 50 meter

Waterschap Rivierenland - verlenen omgevingsvergunning voor het aanleggen van datakabels bovenlangs een duiker in een primair oppervlaktewaterlichaam ter plaatse van Teselaar 79 te Bemmel sectie H nummer 5077

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Bemmel

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Bemmel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Teselaar 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Teselaar 77?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Boswei €428.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Teselaar 77 zich tot de CBS-buurt Boswei?

Teselaar 77 is een twee-onder-een-kapwoning van 183 m² in de CBS-buurt Boswei. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 422 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.807 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Teselaar 77?

Teselaar 77 is een twee-onder-een-kapwoning in Boswei, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Teselaar 77 vergeleken met de buurt?

Teselaar 77 heeft 183 m² woonoppervlakte en 667 m³ inhoud. Het perceel is 478 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Boswei €428.000.

Hoe is de woningmarkt in Boswei?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Boswei in Bemmel (Gelderland) 910 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €428.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Boswei?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Boswei in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 4,9 km tot een treinstation, 1,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Boswei?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Boswei in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,7 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Boswei?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Boswei in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Teselaar 77?

Teselaar 77 is verkocht in de periode 2011 tot 2014. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Boswei €428.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Teselaar 77?

Een woningrapport voor Teselaar 77 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Boswei. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1880, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Bemmel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars