Straatbeeld van De Steenakkers 8 in Belt-Schutsloot

De Steenakkers 8, 8066 PV Belt-Schutsloot

158 m² Bouwjaar 1975 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

De Steenakkers 8 is een vrijstaande woning in Belt-Schutsloot, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en een perceel van 550 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
550 m²
Inhoud
589 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2022

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De Steenakkers 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Steenakkers 8

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Belt-Schutsloot

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

5,9 km
Gezondheid

Huisarts

5,9 km
Vervoer

Treinstation

13 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5,5 km
Gezondheid

Apotheek

5,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14,4 km
Horeca

Restaurant

0,3 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

5,8 km
Cultuur

Bioscoop

12,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Belt-Schutsloot

De Steenakkers 8 ligt in de buurt Belt-Schutsloot in Belt-Schutsloot. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 515 inwoners en 217 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 82% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 429.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 5,9 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 5,9 km tot een huisarts.

515 Inwoners
205 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
217 Woningvoorraad
€429.000 Gem. WOZ-waarde Belt-Schutsloot
82% Koopwoningen
2.086 Inwoners per km²

Locatie van De Steenakkers 8

Officiële bekendmakingen rond De Steenakkers 8

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· verkeersbesluit of -mededeling · 81 meter

Gemeente Steenwijkerland – Intrekken parkeerplaatsen opladen elektrische voertuigen nabij De Steenakkers 7 – Belt-Schutsloot

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Belt-Schutsloot

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Belt-Schutsloot. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over De Steenakkers 8

Wat is de geschatte woningwaarde van De Steenakkers 8?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Belt-Schutsloot €429.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Steenakkers 8 zich tot de CBS-buurt Belt-Schutsloot?

De Steenakkers 8 is een vrijstaande woning van 158 m² in de CBS-buurt Belt-Schutsloot. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 217 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.086 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Steenakkers 8?

De Steenakkers 8 is een vrijstaande woning in Belt-Schutsloot, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Steenakkers 8 vergeleken met de buurt?

De Steenakkers 8 heeft 158 m² woonoppervlakte en 589 m³ inhoud. Het perceel is 550 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Belt-Schutsloot €429.000.

Wat is het energielabel van De Steenakkers 8 en wat betekent dat?

De Steenakkers 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-08-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Belt-Schutsloot?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Belt-Schutsloot in Belt-Schutsloot (Overijssel) 515 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €429.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Belt-Schutsloot?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Belt-Schutsloot in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,9 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 5,9 km tot een huisarts, 13 km tot een treinstation, 2,2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Belt-Schutsloot?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Belt-Schutsloot in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 14,4 km tot een ziekenhuis, 5,9 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 5,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Belt-Schutsloot?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Belt-Schutsloot in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Steenakkers 8?

De Steenakkers 8 is verkocht in de periode 2018 tot 2022. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Belt-Schutsloot €429.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor De Steenakkers 8?

Een woningrapport voor De Steenakkers 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Belt-Schutsloot. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Belt-Schutsloot presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars