Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 474 m²
- Perceeloppervlakte
- 980 m²
- Inhoud
- 2657 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Stationslaan 2 is een niet-woning in Beilen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 474 m² en een perceel van 980 m². Het energielabel is G.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stationslaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,7 kmSupermarkt
0,8 kmHuisarts
0,9 kmTreinstation
1,5 kmSnelweg oprit
1,3 kmKinderdagverblijf
0,7 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
15,2 kmRestaurant
1 kmCafé
1,3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
16,3 kmStationslaan 2 ligt in de buurt Beilen in Beilen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 9.345 inwoners en 4.335 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 60% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 320.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Beilen €320.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStationslaan 2 is een niet-woning van 474 m² in de CBS-buurt Beilen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.335 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.670 inwoners per km².
Stationslaan 2 is een niet-woning in Beilen, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Stationslaan 2 heeft 474 m² woonoppervlakte en 2657 m³ inhoud. Het perceel is 980 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Beilen €320.000.
Stationslaan 2 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-11-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Beilen in Beilen (Drenthe) 9.345 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €320.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Beilen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 1,5 km tot een treinstation, 1,3 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Beilen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 15,2 km tot een ziekenhuis, 1 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 1 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Beilen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een restaurant, 1,3 km tot een café.
Een woningrapport voor Stationslaan 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Beilen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Beilen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.