2-onder-1-kapwoning Esweg 100 Beilen

Esweg 100, 9411 AK Beilen

106 m² Bouwjaar 1955 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Esweg 100 is een 2-onder-1-kapwoning in Beilen, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 358 m² en 6 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
358 m²
Inhoud
373 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 419.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2019
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Esweg 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Esweg 100

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
158.77 kWh/m²
CO₂-emissie
38.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (180.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Beilen

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,8 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

1,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15,2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1,3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

16,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Beilen

Esweg 100 ligt in de buurt Beilen in Beilen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 9.345 inwoners en 4.335 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 60% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 320.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

9345 Inwoners
4280 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
4335 Woningvoorraad
€320.000 Gem. WOZ-waarde Beilen
60% Koopwoningen
1.670 Inwoners per km²

Locatie van Esweg 100

Vergelijkbare woningen in Beilen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Beilen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Esweg 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Esweg 100?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Beilen €320.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Esweg 100 zich tot de CBS-buurt Beilen?

Esweg 100 is een 2-onder-1-kapwoning van 106 m² in de CBS-buurt Beilen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.335 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.670 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Esweg 100?

Esweg 100 is een 2-onder-1-kapwoning in Beilen, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Esweg 100 vergeleken met de buurt?

Esweg 100 heeft 106 m² woonoppervlakte en 373 m³ inhoud. Het perceel is 358 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Beilen €320.000.

Wat is het energielabel van Esweg 100 en wat betekent dat?

Esweg 100 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-07-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 38.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Esweg 100?

Esweg 100 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 180 m².

Hoe is de woningmarkt in Beilen?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Beilen in Beilen (Drenthe) 9.345 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €320.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Beilen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Beilen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 1,5 km tot een treinstation, 1,3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Beilen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Beilen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 15,2 km tot een ziekenhuis, 1 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Beilen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Beilen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een restaurant, 1,3 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Esweg 100?

Esweg 100 is verkocht in de periode 2015 tot 2019. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Beilen €320.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Esweg 100?

Een woningrapport voor Esweg 100 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Beilen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1955, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Beilen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars