Streetview De Lange Jacht 4 Beetsterzwaag

De Lange Jacht 4, 9244 HN Beetsterzwaag

210 m² Bouwjaar 1989 5 kamers Label B

De Lange Jacht 4 is een woonhuis in Beetsterzwaag, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 930 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
930 m²
Inhoud
820 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Lange Jacht 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Lange Jacht 4

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beetsterzwaag

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

19.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Beetsterzwaag

365 Inwoners
160 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
161 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Beetsterzwaag-Roekebosk
100% Koopwoningen
2.114 Inwoners per km²

Locatie van De Lange Jacht 4

Vergelijkbare woningen in Beetsterzwaag

Veelgestelde vragen over De Lange Jacht 4

Wat is de geschatte woningwaarde van De Lange Jacht 4?

De prijsindicatie voor De Lange Jacht 4 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Beetsterzwaag-Roekebosk is €491.000. Dat komt neer op circa €2.338 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Lange Jacht 4 zich tot de wijk Beetsterzwaag-Roekebosk?

De Lange Jacht 4 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Beetsterzwaag-Roekebosk. De buurt telt 161 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.114 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Lange Jacht 4?

De Lange Jacht 4 is een woonhuis in Beetsterzwaag-Roekebosk, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Lange Jacht 4 vergeleken met de buurt?

De Lange Jacht 4 heeft 210 m² woonoppervlakte en 820 m³ inhoud. Het perceel is 930 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Beetsterzwaag-Roekebosk ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Lange Jacht 4 en wat betekent dat?

De Lange Jacht 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-09-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Lange Jacht 4?

De Lange Jacht 4 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Beetsterzwaag-Roekebosk?

De wijk Beetsterzwaag-Roekebosk in Beetsterzwaag (Friesland) kenmerkt zich door 365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beetsterzwaag-Roekebosk?

Vanuit De Lange Jacht 4 in Beetsterzwaag-Roekebosk bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 19.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.