Streetview Burgemeester Jonkersstraat 4 Beesd

Burgemeester Jonkersstraat 4, 4153 BN Beesd

119 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Burgemeester Jonkersstraat 4 is een woonhuis in Beesd, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 391 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
391 m²
Inhoud
484 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Jonkersstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Jonkersstraat 4

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
201.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
291.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beesd

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

7.7 km
Cultuur

Bioscoop

23.9 km

Buurtinformatie in Beesd

1835 Inwoners
775 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
813 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Beesd West
69% Koopwoningen
3.947 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Jonkersstraat 4

Vergelijkbare woningen in Beesd

Veelgestelde vragen over Burgemeester Jonkersstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Jonkersstraat 4?

De gemiddelde woningwaarde in Beesd West is €386.000. Dat komt neer op circa €3.244 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Jonkersstraat 4 zich tot de wijk Beesd West?

Burgemeester Jonkersstraat 4 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Beesd West. De buurt telt 813 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.947 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Jonkersstraat 4?

Burgemeester Jonkersstraat 4 is een woonhuis in Beesd West, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Jonkersstraat 4 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Jonkersstraat 4 heeft 119 m² woonoppervlakte en 484 m³ inhoud. Het perceel is 391 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Beesd West ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Jonkersstraat 4 en wat betekent dat?

Burgemeester Jonkersstraat 4 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-04-12. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Jonkersstraat 4?

Burgemeester Jonkersstraat 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Beesd West?

De wijk Beesd West in Beesd (Gelderland) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beesd West?

Vanuit Burgemeester Jonkersstraat 4 in Beesd West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.1 km.