Bungalow, vrijstaande woning Lage Bergweg 31 P5 Beekbergen

Lage Bergweg 31 P5, 7361 GT Beekbergen

51 m² Bouwjaar 2007 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Lage Bergweg 31 P5 is een bungalow, vrijstaande woning in Beekbergen, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m², een perceel van 243 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €730.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
51 m²
Perceeloppervlakte
243 m²
Inhoud
112 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€60.000 tot €85.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Lage Bergweg 31 P5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lage Bergweg 31 P5

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Beekbergen

1505 Inwoners
660 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
272 Woningvoorraad
€730.000 Gem. woningwaarde Bosgebied Beekbergen-Zuid
78% Koopwoningen
120 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lage Bergweg 31 P5

Vergelijkbare woningen in Beekbergen

Veelgestelde vragen over Lage Bergweg 31 P5

Wat is de geschatte woningwaarde van Lage Bergweg 31 P5?

De prijsindicatie voor Lage Bergweg 31 P5 ligt rond €60.000 tot €85.000. De gemiddelde woningwaarde in Bosgebied Beekbergen-Zuid is €730.000. Dat komt neer op circa €14.314 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lage Bergweg 31 P5 zich tot de wijk Bosgebied Beekbergen-Zuid?

Lage Bergweg 31 P5 is een bungalow, vrijstaande woning van 51 m² in de wijk Bosgebied Beekbergen-Zuid. De buurt telt 272 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lage Bergweg 31 P5?

Lage Bergweg 31 P5 is een bungalow, vrijstaande woning in Bosgebied Beekbergen-Zuid, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lage Bergweg 31 P5 vergeleken met de buurt?

Lage Bergweg 31 P5 heeft 51 m² woonoppervlakte en 112 m³ inhoud. Het perceel is 243 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Bosgebied Beekbergen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €730.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lage Bergweg 31 P5 en wat betekent dat?

Lage Bergweg 31 P5 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lage Bergweg 31 P5?

Lage Bergweg 31 P5 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Bosgebied Beekbergen-Zuid?

De wijk Bosgebied Beekbergen-Zuid in Beekbergen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €730.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bosgebied Beekbergen-Zuid?