Eengezinswoning, vrijstaande woning Lage Bergweg 31 P22 Beekbergen

Lage Bergweg 31 P22, 7361 GT Beekbergen

35 m² Bouwjaar 1983 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Lage Bergweg 31 P22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Beekbergen, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 35 m², een perceel van 145 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €730.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
35 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
122 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€55.000 tot €80.000
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lage Bergweg 31 P22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lage Bergweg 31 P22

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
242.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
380.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
69.76 kg/m²

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Beekbergen

1505 Inwoners
660 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
272 Woningvoorraad
€730.000 Gem. woningwaarde Bosgebied Beekbergen-Zuid
78% Koopwoningen
120 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lage Bergweg 31 P22

Vergelijkbare woningen in Beekbergen

Veelgestelde vragen over Lage Bergweg 31 P22

Wat is de geschatte woningwaarde van Lage Bergweg 31 P22?

De prijsindicatie voor Lage Bergweg 31 P22 ligt rond €55.000 tot €80.000. De gemiddelde woningwaarde in Bosgebied Beekbergen-Zuid is €730.000. Dat komt neer op circa €20.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lage Bergweg 31 P22 zich tot de wijk Bosgebied Beekbergen-Zuid?

Lage Bergweg 31 P22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 35 m² in de wijk Bosgebied Beekbergen-Zuid. De buurt telt 272 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lage Bergweg 31 P22?

Lage Bergweg 31 P22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Bosgebied Beekbergen-Zuid, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lage Bergweg 31 P22 vergeleken met de buurt?

Lage Bergweg 31 P22 heeft 35 m² woonoppervlakte en 122 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Bosgebied Beekbergen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €730.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lage Bergweg 31 P22 en wat betekent dat?

Lage Bergweg 31 P22 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-07-03. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lage Bergweg 31 P22?

Lage Bergweg 31 P22 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Bosgebied Beekbergen-Zuid?

De wijk Bosgebied Beekbergen-Zuid in Beekbergen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €730.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.