Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- 395 m²
- Inhoud
- 250 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Lage Bergweg 31 G7 is een woonhuis in Beekbergen, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m², een perceel van 395 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €730.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lage Bergweg 31 G7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
2.8 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
8.9 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
6.4 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
1 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
6.3 kmBioscoop
9.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bosgebied Beekbergen-Zuid is €730.000. Dat komt neer op circa €11.061 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLage Bergweg 31 G7 is een woonhuis van 66 m² in de wijk Bosgebied Beekbergen-Zuid. De buurt telt 272 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 120 inwoners per km².
Lage Bergweg 31 G7 is een woonhuis in Bosgebied Beekbergen-Zuid, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Lage Bergweg 31 G7 heeft 66 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Het perceel is 395 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 11 m² per kamer. In Bosgebied Beekbergen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €730.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lage Bergweg 31 G7 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-12-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Lage Bergweg 31 G7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Bosgebied Beekbergen-Zuid in Beekbergen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €730.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Lage Bergweg 31 G7 in Bosgebied Beekbergen-Zuid bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 8.9 km, snelwegoprit op 0.7 km.