Streetview Hoge Bergweg 30 409 Beekbergen

Hoge Bergweg 30 409, 7361 GS Beekbergen

132 m² Bouwjaar 2021 Label A

Hoge Bergweg 30 409 is een woning in Beekbergen, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €730.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
132 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hoge Bergweg 30 409

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Bergweg 30 409

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.79
CO₂-emissie
44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beekbergen

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Beekbergen

1505 Inwoners
660 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
272 Woningvoorraad
€730.000 Gem. woningwaarde Bosgebied Beekbergen-Zuid
78% Koopwoningen
120 Inwoners per km²

Locatie van Hoge Bergweg 30 409

Vergelijkbare woningen in Beekbergen

Veelgestelde vragen over Hoge Bergweg 30 409

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Bergweg 30 409?

De gemiddelde woningwaarde in Bosgebied Beekbergen-Zuid is €730.000. Dat komt neer op circa €5.530 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Bergweg 30 409 zich tot de wijk Bosgebied Beekbergen-Zuid?

Hoge Bergweg 30 409 is een woning van 132 m² in de wijk Bosgebied Beekbergen-Zuid. De buurt telt 272 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Bergweg 30 409?

Hoge Bergweg 30 409 is een woning in Bosgebied Beekbergen-Zuid, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hoge Bergweg 30 409 vergeleken met de buurt?

Hoge Bergweg 30 409 heeft 132 m² woonoppervlakte. In Bosgebied Beekbergen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €730.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoge Bergweg 30 409 en wat betekent dat?

Hoge Bergweg 30 409 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 44 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bosgebied Beekbergen-Zuid?

De wijk Bosgebied Beekbergen-Zuid in Beekbergen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €730.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bosgebied Beekbergen-Zuid?

Vanuit Hoge Bergweg 30 409 in Bosgebied Beekbergen-Zuid bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 8.9 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bosgebied Beekbergen-Zuid?