Streetview Tullekensmolenweg 70 Beekbergen

Tullekensmolenweg 70, 7361 ER Beekbergen

207 m² Bouwjaar 2001 Label A

Tullekensmolenweg 70 is een woonhuis in Beekbergen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m² en een perceel van 8850 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €729.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
8850 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tullekensmolenweg 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tullekensmolenweg 70

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Beekbergen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Beekbergen

435 Inwoners
130 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
136 Woningvoorraad
€729.000 Gem. woningwaarde Agrarischgebied Beekbergen
82% Koopwoningen
135 Inwoners per km²

Locatie van Tullekensmolenweg 70

Vergelijkbare woningen in Beekbergen

Veelgestelde vragen over Tullekensmolenweg 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Tullekensmolenweg 70?

De gemiddelde woningwaarde in Agrarischgebied Beekbergen is €729.000. Dat komt neer op circa €3.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tullekensmolenweg 70 zich tot de wijk Agrarischgebied Beekbergen?

Tullekensmolenweg 70 is een woonhuis van 207 m² in de wijk Agrarischgebied Beekbergen. De buurt telt 136 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 135 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tullekensmolenweg 70?

Tullekensmolenweg 70 is een woonhuis in Agrarischgebied Beekbergen, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tullekensmolenweg 70 vergeleken met de buurt?

Tullekensmolenweg 70 heeft 207 m² woonoppervlakte. Het perceel is 8850 m². In Agrarischgebied Beekbergen ligt de gemiddelde woningwaarde op €729.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tullekensmolenweg 70 en wat betekent dat?

Tullekensmolenweg 70 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Agrarischgebied Beekbergen?

De wijk Agrarischgebied Beekbergen in Beekbergen (Gelderland) kenmerkt zich door 435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €729.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Agrarischgebied Beekbergen?

Vanuit Tullekensmolenweg 70 in Agrarischgebied Beekbergen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Agrarischgebied Beekbergen?