Streetview Tullekensmolenweg 38 Beekbergen

Tullekensmolenweg 38, 7361 EN Beekbergen

119 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Tullekensmolenweg 38 is een woonhuis in Beekbergen, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 1300 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €729.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
1300 m²
Inhoud
323 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Tullekensmolenweg 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tullekensmolenweg 38

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beekbergen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Beekbergen

435 Inwoners
130 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
136 Woningvoorraad
€729.000 Gem. woningwaarde Agrarischgebied Beekbergen
82% Koopwoningen
135 Inwoners per km²

Locatie van Tullekensmolenweg 38

Vergelijkbare woningen in Beekbergen

Veelgestelde vragen over Tullekensmolenweg 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Tullekensmolenweg 38?

De prijsindicatie voor Tullekensmolenweg 38 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Agrarischgebied Beekbergen is €729.000. Dat komt neer op circa €6.126 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tullekensmolenweg 38 zich tot de wijk Agrarischgebied Beekbergen?

Tullekensmolenweg 38 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Agrarischgebied Beekbergen. De buurt telt 136 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 135 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tullekensmolenweg 38?

Tullekensmolenweg 38 is een woonhuis in Agrarischgebied Beekbergen, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tullekensmolenweg 38 vergeleken met de buurt?

Tullekensmolenweg 38 heeft 119 m² woonoppervlakte en 323 m³ inhoud. Het perceel is 1300 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Agrarischgebied Beekbergen ligt de gemiddelde woningwaarde op €729.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tullekensmolenweg 38 en wat betekent dat?

Tullekensmolenweg 38 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-05-03. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tullekensmolenweg 38?

Tullekensmolenweg 38 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Agrarischgebied Beekbergen?

De wijk Agrarischgebied Beekbergen in Beekbergen (Gelderland) kenmerkt zich door 435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €729.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.