Streetview Kerkhuisstraat 17 Beek

Kerkhuisstraat 17, 7037 DE Beek

199 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Kerkhuisstraat 17 is een woonhuis in Beek, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m², een perceel van 2710 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €368.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
199 m²
Perceeloppervlakte
2710 m²
Inhoud
870 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kerkhuisstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkhuisstraat 17

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beek

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

5.8 km
Cultuur

Bioscoop

10 km

Buurtinformatie in Beek

835 Inwoners
350 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
325 Woningvoorraad
€368.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Beek
83% Koopwoningen
124 Inwoners per km²

Locatie van Kerkhuisstraat 17

Vergelijkbare woningen in Beek

Veelgestelde vragen over Kerkhuisstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkhuisstraat 17?

De prijsindicatie voor Kerkhuisstraat 17 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Beek is €368.000. Dat komt neer op circa €1.849 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkhuisstraat 17 zich tot de wijk Verspreide huizen Beek?

Kerkhuisstraat 17 is een woonhuis van 199 m² in de wijk Verspreide huizen Beek. De buurt telt 325 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 124 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkhuisstraat 17?

Kerkhuisstraat 17 is een woonhuis in Verspreide huizen Beek, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kerkhuisstraat 17 vergeleken met de buurt?

Kerkhuisstraat 17 heeft 199 m² woonoppervlakte en 870 m³ inhoud. Het perceel is 2710 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Verspreide huizen Beek ligt de gemiddelde woningwaarde op €368.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkhuisstraat 17 en wat betekent dat?

Kerkhuisstraat 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-10-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkhuisstraat 17?

Kerkhuisstraat 17 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Beek?

De wijk Verspreide huizen Beek in Beek (Gelderland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €368.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Beek?

Vanuit Kerkhuisstraat 17 in Verspreide huizen Beek bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.