Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Esdoornstraat 3 A Beek

Esdoornstraat 3 A, 6573 WV Beek

133 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Esdoornstraat 3 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Beek, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 258 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
258 m²
Inhoud
502 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Esdoornstraat 3 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Esdoornstraat 3 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (107.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Beek

1700 Inwoners
810 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
869 Woningvoorraad
€394.000 Gem. woningwaarde Beek-Midden
48% Koopwoningen
2.956 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Esdoornstraat 3 A

Vergelijkbare woningen in Beek

Veelgestelde vragen over Esdoornstraat 3 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Esdoornstraat 3 A?

De prijsindicatie voor Esdoornstraat 3 A ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Beek-Midden is €394.000. Dat komt neer op circa €2.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Esdoornstraat 3 A zich tot de wijk Beek-Midden?

Esdoornstraat 3 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 133 m² in de wijk Beek-Midden. De buurt telt 869 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.956 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Esdoornstraat 3 A?

Esdoornstraat 3 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Beek-Midden, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Esdoornstraat 3 A vergeleken met de buurt?

Esdoornstraat 3 A heeft 133 m² woonoppervlakte en 502 m³ inhoud. Het perceel is 258 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Beek-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Esdoornstraat 3 A en wat betekent dat?

Esdoornstraat 3 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Esdoornstraat 3 A?

Esdoornstraat 3 A heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 107 m².

Hoe is de woningmarkt in Beek-Midden?

De wijk Beek-Midden in Beek (Gelderland) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beek-Midden?

Vanuit Esdoornstraat 3 A in Beek-Midden bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.