Streetview Nieuwe Holleweg 41 Beek

Nieuwe Holleweg 41, 6573 DV Beek

115 m² Bouwjaar 1952 7 kamers 3 slaapkamers Label G

Nieuwe Holleweg 41 is een woonhuis in Beek, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 455 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
455 m²
Inhoud
416 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Holleweg 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Holleweg 41

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
295.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
394.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
72.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beek

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Beek

1700 Inwoners
810 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
869 Woningvoorraad
€394.000 Gem. woningwaarde Beek-Midden
48% Koopwoningen
2.956 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Holleweg 41

Vergelijkbare woningen in Beek

Veelgestelde vragen over Nieuwe Holleweg 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Holleweg 41?

De gemiddelde woningwaarde in Beek-Midden is €394.000. Dat komt neer op circa €3.426 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Holleweg 41 zich tot de wijk Beek-Midden?

Nieuwe Holleweg 41 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Beek-Midden. De buurt telt 869 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.956 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Holleweg 41?

Nieuwe Holleweg 41 is een woonhuis in Beek-Midden, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwe Holleweg 41 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Holleweg 41 heeft 115 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Het perceel is 455 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Beek-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Holleweg 41 en wat betekent dat?

Nieuwe Holleweg 41 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-03-01. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 72.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Holleweg 41?

Nieuwe Holleweg 41 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Beek-Midden?

De wijk Beek-Midden in Beek (Gelderland) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beek-Midden?

Vanuit Nieuwe Holleweg 41 in Beek-Midden bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.